GIANT

 
 
  • info@cyklodresy.sk
  • 0918 344 480
 
 
 
Úvod > GIANT
 
Cyklistický tím GIANT ALPECIN

Tím Giant-Alpecin síce koncom sezóny 2016 ukončil svoju činnosť, ničmenej značka Giant ďalej profituje z popularity jeho pretekárov. Prevažná väčšina z nich prešla do novo vzniknutej stajne Sunweb, ktorej charizmatický líder Tom Dumoulin zvíťazil v 100. ročníku Giro d´Italia, keď svojim aktívnym štýlom závodenia prispel k dramatickému priebehu jubilejného Gira a nadchol divákov. Veľké nápisy Giant na ramenách dresov jazdcov stajne Sunweb prezrádzaju výraznú podporu tejto značky novému tímu. História bicyklov Giant siaha hlboko do minulosti, podnik bol založený už v roku 1972. Na prelome tisícročia preslávil značku Giant nemecký cyklista Jan Ullrich. V nedávnej histórii si priaznivci profesionálnej cyklistiky zvykli na spojenie Giant-Alpecin, v ktorého dresoch dobývali športovú slávu také mená ako špurtér Macel Kittel a klasikár preslávený rýchlym finišom John Degenkolb. Súčasný tím Sunweb získal najnovšie do svojho tímu austrálskeho špurtéra a klasikára Michaela Matthewse a medzi najvýraznejšie postavy patrí aj Waren Barguil, Wilco Keldermann a Simon Geschke.

 

 
 

GIANT

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 
Cyklistický dres GIANT ALPECIN BLACK.
41,00 €
Skladom
Cyklistické nohavice GIANT ALPECIN BLACK 2016 HOBBY.
45,00 €
Skladom
Cyklistické oblečenie vhodné pre pánov aj dámy. Cyklistický set obsahuje cyklistické nohavice a cyklistický dres. Ideálna kombinácia pre všetkých cyklistických nadšencov.
59,00 €
Skladom
Zimná cyklistická bunda GIANT ALPECIN HOBBY.
49,00 €
Skladom
Cyklistické nohavice GIANT ALPECIN HOBBY zimné zateplené.
49,00 €
Skladom
Zimné cyklistické oblečenie vhodné do chladného počasia pre pánov aj dámy. Zimný cyklistický set obsahuje zimné dlhé zateplené cyklistické nohavice a zimný zateplený cyklistický dres. Ideálna kombinácia pre všetkých zimných cyklo nadšencov.
89,00 €
Skladom
Cyklistické návleky na ruky GIANT vhodné pre pánov aj dámy.
15,00 €
Skladom
Cyklistické návleky na nohy GIANT vhodné pre pánov aj dámy.
19,00 €
Skladom
Cyklistické návleky na tretry GIANT vhodné pre pánov aj dámy.
19,00 €
Skladom
Cyklistické ponožky GIANT vhodné pre pánov aj dámy.
11,00 €
Skladom
Cyklistické nohavice GIANT BLACK RED 2015 zimné zateplené.
49,00 € 35,00 €
SkladomVýpredaj
Cyklistické nohavice GIANT blue 2014 dlhé letné bez trakov.
49,00 € 30,00 €
SkladomVýpredaj
Praktická cyklistická fľaša Giant Goflo- White s optimálnym objemom pre každého športovca podávajúceho dlhý a maximálny výkon.
11,00 € 5,50 €
NovinkaSkladom
Praktická cyklistická fľaša Giant Goflo- Blue s optimálnym objemom pre každého športovca podávajúceho dlhý a maximálny výkon.
11,00 € 5,50 €
NovinkaSkladom

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia