SANTINI

 
 
 
  • info@cyklodresy.sk
  • 00421 33 202 35 02 (9:00 - 16:00)

 

 
 
 
Úvod > ZNAČKY > SANTINI
 
SANTINI
 
 

SANTINI

Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
VEĽKOSŤ
VEĽKOSŤ PONOŽKY
VEĽKOSŤ NÁVLEKU
 
 

SANTINI

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Milujeme La Vuelta! Nekompromisný tím a individuálne časové skúšky, výbušné, vysokohorské povrchy a premenlivý druh počasia robia z Vuelty preteky, ktoré môžu zlomiť šampióna alebo začať kariéru nováčika. Kto bude nosiť tohtoročný Vuelta Red dres? Dres pre víťaza všeobecnej klasifikácie. Priedušný, elastický a ľahký, tento dres je ideálny pre vaše letné jazdy.
85,00 €
La Vuelta je preslávená mnohými veľkolepými výškovými etapami. Tento dres je pre jazdca, ktorý zaberá prvé miesto ako Kráľ Klasifikácie Hory v súlade s bodmi, ktoré nazhromaždil v každej etape horského priesmyku. Priedušný, elastický a ľahký, tento dres je ideálny pre vaše letné jazdy. S materiálom BODYFIT na rukávoch a širokým trojitým zadným vreckom.
85,00 €
Najlepší šprinteri na svete budú bojovať v mnohých prevedeniach tohto vydania La Vuelta. Hľadajú nielen víťazstvá etáp, ale aj zelený dres, symbol pre jazdca, ktorý obsadil prvé miesto v bodovej klasifikácii v súlade s pozíciou získanou v každej z ukončených etáp. Jazdci budú zhromažďovať body v závislosti od pozície na konci každej etapy, ako aj počas priebežného šprintu.
85,00 €
Mnohí majstri sa dostali k sláve vďaka prvým skúsenostiam na cestách Vuelty. Od tohto roku bude najlepší z mladých jazdcov schopný získať novú cenu: Biely dres, symbol prvého mladého jazdca vo všeobecnej klasifikácii. Priedušný, elastický a ľahký, tento dres je ideálny pre vaše letné jazdy. S materiálom BODYFIT na rukávoch a širokým trojitým zadným vreckom.
85,00 €
Súprava Santaurio del Acebo je určená pre ohromujúcu, hornatú oblasť Astúrie, ktorá je domovom oboch etáp 15 a 16 La Vuelta v roku 2019. Stupeň 15 končí na Santuario del Acebo. Fáza 16 na výstupe na Alto de la Cubilla. Žiarivá žltá a modrá farba je čerpaná z oficiálnej vlajky regiónu. Krížový motív zabudovaný do stĺpovej grafiky je známy lokálne ako Cruz del la Victoria.
85,00 €
Prvý zo štyroch etapových dresov v kolekcii Vuelta 2019 je venovaný pobrežiu Costa Blanca, 200 kilometrov pobrežia Stredozemného mora v provincii Alicante na juhovýchodnom pobreží Španielska. Región je domovom prvých piatich etáp. Kľúčové dizajnové prvky tejto súpravy sú založené na neuveriteľných ružových farbách prítomných v soľných jazerách typických pre región.
85,00 €
Koncepcia dresu KILOMETRO CERO pre rok 2019 spočívala v zhrnutí všetkých grafických prvkov a zameraní sa na vytvorenie super čistého, symbolického dizajnu. Zachovanie dizajnu KILOMETRO CERO, s priamym prepojením na námestie Puerta del Sol, sa vyznačuje výraznými červenými a žltými farbami španielskej vlajky a vytvára jednoduchý blokový gradient.
85,00 €
Súprava vyvinutá pre trinástu etapu Vuelta z roku 2019 je poctou namáhavému stúpaniu na horu Alto de Los Machucos, zasadeného do drsne krásnej oblasti Cantabria. Konštrukcia čerpá zo skutočnosti, že priechod je do značnej miery spevnený betónom a v jednom úseku dosahuje sklon dvadsaťosem stupňov. Priedušný, elastický a ľahký, tento dres je ideálny pre vaše letné jazdy.
85,00 €
Krátke nohavice s farebnými sieťovinami, GITevo cyklovložkou a silikónovými ukončeniami v spodnej časti. Vyrobené s dizajnom SANTUARIO DEL ACEBO, sú ideálne na dokončenie vášho vzhľadu s ostatnými odevmi špeciálnej línie. Inovatívna cyklovložka GITevo vyrobená z antibakteriálneho vlákna a s jadrom Twist Gel, ktoré sa vždy dokáže vrátiť do pôvodného tvaru.
120,00 €
Krátke nohavice s farebnými sieťovinami, GITevo cyklovložkou a silikónovými ukončeniami v spodnej časti. Vyrobené s dizajnom COSTA BLANCA, sú ideálne na dokončenie vášho vzhľadu s ostatnými odevmi špeciálnej línie. Inovatívna cyklovložka GITevo vyrobená z antibakteriálneho vlákna a s jadrom Twist Gel, ktoré sa vždy dokáže vrátiť do pôvodného tvaru.
120,00 €
Krátke nohavice s farebnými sieťovinami, GITevo cyklovložkou a silikónovými ukončeniami v spodnej časti. Vyrobené s dizajnom LOS MACHUCOS, sú ideálne na dokončenie vášho vzhľadu s ostatnými odevmi špeciálnej línie. Inovatívna cyklovložka GITevo vyrobená z antibakteriálneho vlákna a s jadrom Twist Gel, ktoré sa vždy dokáže vrátiť do pôvodného tvaru.
120,00 €
Letné rukavice s dizajnom SANTUARIO DEL ACEBO, s protišmykovou výstelkou odolnou voči nárazom. Priedušný a elastický materiál na zadnej strane ruky. Bez zapínania na suchý zips pre dokonalé anatomické uchytenie. Froté materiál na palci na utieranie potu.
30,00 €
Letné rukavice s dizajnom COSTA BLANCA, s protišmykovou výstelkou odolnou voči nárazom. Priedušný a elastický materiál na zadnej strane ruky. Bez zapínania na suchý zips pre dokonalé anatomické uchytenie. Froté materiál na palci na utieranie potu.
30,00 €
Letné rukavice s dizajnom KILOMETRO CERO, s protišmykovou výstelkou odolnou voči nárazom. Priedušný a elastický materiál na zadnej strane ruky. Bez zapínania na suchý zips pre dokonalé anatomické uchytenie. Froté materiál na palci na utieranie potu.
30,00 €
Letné rukavice s dizajnom LOS MACHUCOS, s protišmykovou výstelkou odolnou voči nárazom. Priedušný a elastický materiál na zadnej strane ruky. Bez zapínania na suchý zips pre dokonalé anatomické uchytenie. Froté materiál na palci na utieranie potu.
30,00 €
Letné ponožky s dizajnom COSTA BLANCA, ľahké a priedušné. Dokončia váš vzhľad a poskytnú extrémne pohodlie, vysoký výkon a sú odolné.
14,00 €
Letné ponožky s dizajnom KILOMETRO CERO, ľahké a priedušné. Dokončia váš vzhľad a poskytnú extrémne pohodlie, vysoký výkon a sú odolné.
14,00 €
Letné ponožky s dizajnom LOS MACHUCOS, ľahké a priedušné. Dokončia váš vzhľad a poskytnú extrémne pohodlie, vysoký výkon a sú odolné.
14,00 €
Cyklistická čiapka LA VUELTA. Dokonalá dodatočná vrstva pod prilbou a ochrana pred slnkom v horúcich dňoch.
13,00 €
Cyklistická čiapka s dizajnom etapy SANTUARIO DEL ACEBO. Vyrobená z čerstvej a mäkkej bavlny, je perfektná pod prilbu aj v tých v najhorúcejších letných dňoch. So sieťovou vložkou na zlepšenie priedušnosti.
18,00 €
Cyklistická čiapka s dizajnom etapy COSTA BLANCA. Vyrobená z čerstvej a mäkkej bavlny, je perfektná pod prilbu aj v tých v najhorúcejších letných dňoch So sieťovou vložkou na zlepšenie priedušnosti.
18,00 €
Cyklistická čiapka s dizajnom etapy KILOMETRO CERO. Vyrobená z čerstvej a mäkkej bavlny, je perfektná pod prilbu aj v tých najhorúcejších letných dňoch. So sieťovou vložkou na zlepšenie priedušnosti.
18,00 €
Cyklistická čiapka s dizajnom etapy LOS MACHUCOS. Vyrobená z čerstvej a mäkkej bavlny, je perfektná pod prilbu aj v tých najhorúcejších letných dňoch. So sieťovou vložkou na zlepšenie priedušnosti.
18,00 €
Dres s krátkym rukávom s predĺženými rukávmi pre ešte lepšie aerodynamické vlastnosti. Extrémne ľahká a trvanlivá tkanina Body Fit na zadnej strane a rukávy, ktoré zaisťujú aerodynamickú jazdu a komfort počas celej športovej aktivity. Priedušnosť a ochrana je zaistená vďaka perforovanej tkanine Rudy na prednej strane.
109,00 €
Ľahký, priedušný, výkonný dres s krátkym rukávom a celorozopínacím zipsom. Vďaka mikrovláknovej polyesterovej tkanine a strihu rukávov zaručí kvalitný výkon. Silikónový pás v spodnej časti zaručuje dokonalé priliehanie k telu počas jazdy.
75,00 €
Letné rukavice s pretekárskym dizajnom a nárazuvzdorným polstrovaním. Protišmyková a polstrovaná dlaň zabezpečuje priedušnosť a zároveň dokonalé anatomické prispôsobenie sa jazde.
25,00 €
Dres s krátkym rukávom s 2019 Team Slovakia dizajnom. Rukávy sú strihané laserom pre ešte väčšie pohodlie, dres má 75 cm dlhý zips a 3 zadné vrecká.
85,00 €
Top produkty
2019 Team Slovakia krátke nohavice s trakmi a cyklovložkou EMAX pre dokonalé pohodlie v sedle. Sú vyrobené z lycry, elastické, odolné a kompresné. Majú ploché švy, ktoré vás pri jazde neobmedzujú a priedušné sieťové traky. Perfektne ladia k vášmu Slovakia 2019 dresu! EMAX cyklovložka je určená na každodennú jazdu, vhodná pre stredné vzdialenosti a spinning.
99,00 €
Elastické a teplé nepremokavé návleky s tepelne zváranými švami vás ochránia aj v extrémnej zime alebo silnom daždi. Vyrobené z neoprénu a majú tepelne zvárané švy. Zapínanie na suchý zips zabezpečuje pevné uchytenie okolo topánky. Obsahuje zadný reflexný prvok.
55,00 €
S touto vetruodolnou bundou sa nemusíte báť vyraziť aj proti nepríjemnému vetru. Je starostlivo vyvinutá s použitím látky Everest, určenou do najťažších podmienok. Ľahko zbaliteľná do zadného vrecka vášho dresu
59,00 €
S touto vetruodolnou bundou sa nemusíte báť vyraziť aj proti nepríjemnému vetru. Je starostlivo vyvinutá s použitím látky Everest, určenou do najťažších podmienok. Ľahko zbaliteľná do zadného vrecka vášho dresu
59,00 €
S touto vetruodolnou bundou sa nemusíte báť vyraziť aj proti nepríjemnému vetru. Je starostlivo vyvinutá s použitím látky Everest, určenou do najťažších podmienok. Ľahko zbaliteľná do zadného vrecka vášho dresu
59,00 €
Štýlové cyklistické nohavice, ktoré svojim dizajnom oslavujú majstrovstvá sveta v roku 1974 (sú navrhnuté tak, aby zodpovedali príslušnému dresu). Vyrobené z materiálu Thunderbike Power a so špeciálnou kompresiou. Poskytujú priedušnosť a pohodlie, majú cyklovložku Git Evo, ktorá je vhodná pre veľmi dlhé jazdy.
110,00 €
Cyklistické nohavice s dizajnom dúhových pruhov na počesť majstrovstiev sveta 1987. Navrhnuté s maximálnym komfortom, obsahujú silikónové zakončenie, ktoré zaistí pevné uchytenie počas jazdy. Obsahujú gélovú cyklovložku Git Evo, ktorá je určená pre tie najdlhšie jazdy.
110,00 €
Extra priedušné a pohodlné nohavice pripomínajúce majstrovstvá sveta v roku 1953. Štýlovo navrhnuté s dúhovými pruhmi, aby ladili s dresom Lugano. Gélová výplň a vložka Git Evo pre pohodlie aj na dlhých jazdách.
110,00 €
Dres inšpirovaný neskutočným víťazstvom Eddieho Mercksa na majstrovstvách sveta v roku 1974. Tento špeciálne navrhnutý dres ponúka maximálny komfort. Vyrobený z ľahkej tkaniny Kenobi na prednej strane, zadnú časť má vyrobenú z tkaniny Shantung a rukávy v strihu Bodyfit.
95,00 €
Dres inšpirovaný víťazstvom Stephena Rocheho na majstrovstvách sveta v roku 1987. Vyrobený z ľahkého materiálu Kenobi na prednej strane, zadnú časť má vyrobenú z materiálu Shantung. Rukávy v surovom strihu Bodyfit.
95,00 €
Dres inšpirovaný víťazstvom Fausta Coppiho v roku 1953. Vyrobený z ľahkého materiálu Kenobi na prednej strane, zadnú časť má vyrobenú z materiálu Shantung. Rukávy v surovom strihu Bodyfit. Trojité zadné vrecko.
95,00 €
Neuveriteľne ľahký, priedušný a roztiahnuteľný UCI World Champion dres. Predná časť z ľahkého materiálu Kontatto, zadná časť a rukávy z materiálu Cyber ​​Rider. Hrubo zrezané rukávy sú vyrobené z elastického a pohodlného materiálu Bodyfit. So zipsom po celej dĺžke a trojitým zadným vreckom, ideálnym pre uloženie gélov a barov!
85,00 €
Top produkty
Najobľúbenejší dres v UCI kolekcii, v ktorom sa spája vintage dizajn a moderný štýl. Vyrobený z vlnenej priadze a so sieťovinou v bočných častiach. Elastické manžety dopĺňajú už tak sofistikovaný dizajn. Zips po celej dĺžke. Jedinečný, praktický a pohodlný kúsok, ktorý budete milovať.
159,00 €
Úplne nový dizajn dresu majstra sveta UCI World Champion. Farby dúhy sa striedajú s bielymi pruhmi. Predná časť je vyrobená z látky Kontatto, elastické rukávy a chrbát z materiálu Cyber ​​Rider. Zvýšený límec a zips po celej dĺžke. Trojité zadné vrecko, ideálne na ukladanie gélov a tyčiniek.
85,00 €
Zateplený dres vyrobený z veľmi odolnej tkaniny. Bol vyvinutý pre drsné a chladné podmienky. Dizajn dúhového pruhu UCI vpredu a na zadných vreckách.
109,00 €
Priedušný a ľahký dres, poskytuje výnimočný komfort nielen pri bicyklovaní. Starostlivo navrhnuté trojité zadné vrecko poskytuje dostatočný úložný priestor. Dúhové pruhy na prednej a zadnej strane pre štýlový kontrast.
79,00 €
Dámsky vetruodolný a nepremokavý dres vám poskytne ochranu pred nepriaznivým počasím. Minimalisticky aplikovaný UCI dizajn na zipse a v zadnej časti. Úplná ochrana pred vetrom vďaka materiálu Xfree. S povrchovou úpravou Aquazero na chrbte, krku a ramenách. Vyvinutý pre drsné a chladné podmienky.
169,00 €
Zateplené, voduodolné nohavice vyrobené z materiálu Aquazero. Minimalistický dizajn s nenápadnými UCI dúhovými pruhmi na ľavom lýtku. Buďte aj v zime v suchu, v teple a v pohodlí.
149,00 €
Závodné rukavice v UCI dizajne s protišmykovou úpravou na dlani. Priedušné a ľahké, ideálne pre letné jazdy.
25,00 €
Závodné rukavice v UCI dizajne s protišmykovou úpravou na dlani. Priedušné a ľahké, ideálne pre letné jazdy.
25,00 €
Štýlová zimná čiapka vyrobená z termo flisu Blizzard. Látka Pixel vás dokonale ochráni v okolí ušíi. Reflexný dizajn pre lepšiu viditeľnosť. Zostante v teple pod prilbou v chladnom počasí.
29,00 €
Tradičná pretekárska čiapka. Centrálna priedušná sieťovina zabraňuje prehriatiu. Na šilte je štýlový farebný pás v dizajne UCI.
20,00 €
Vysoko profilované ľahké a priedušné ponožky. Umožňujú rýchle odparovanie nadmernej vlhkosti. Vyrobené z Q-Skin vlákien, sú antialergické a zamedzujú vzniku zápachu. S dizajnom dúhy.
13,00 €
Vysoko profilované ľahké a priedušné ponožky. Umožňujú rýchle odparovanie nadmernej vlhkosti. Vyrobené z Q-Skin vlákien, sú antialergické a zamedzujú vzniku zápachu. S dizajnom dúhy.
13,00 €
Vega XTREME bunda je navrhnutá na jazdu v najtvrdších poveternostných podmienkach. Vyrobená z POLARTEC Windblock materiálu - trojvrstvovej látky s pokročilou mikroporéznou membránou pre maximálnu priedušnosť. Vega XTREME ponúka úplnú ochranu pred vetrom a dažďom.
230,00 €
Mäkké tričko vyrobené z elastickej bavlny a lycry, ideálne pre voľný čas. S potlačou tímových lôg na prednej i zadnej strane.
29,00 €
Mikina s kapucňou z jemného bavlneného flísu s krásne vyšívanými logami a s pekným, štýlovým dizajnom na kapucni. S dvoma praktickými prednými vreckami so zipsom sa hodí na všetky volnočasové aktivity.
99,00 €
Dres s dlhým rukávom vyrobený z tkaniny Hotwind v termo zimnom prevedení. Dres má silikónový pás, ktorý ho stabilne drží na mieste. Na zadnej strane sa nachádza trojité vrecko pre všetky vaše drobnosti.
99,00 €
Dres s dlhým rukávom vyrobený z tkaniny Hotwind v termo zimnom prevedení. Dres má silikónový pás, ktorý ho stabilne drží na mieste. Na zadnej strane sa nachádza trojité vrecko pre všetky vaše drobnosti.
99,00 €
Dres s krátkym rukávom s predĺženými rukávmi pre ešte lepšie aerodynamické vlastnosti. Extrémne ľahká a trvanlivá tkanina Body Fit na zadnej strane a rukávy, ktoré zaisťujú aerodynamickú jazdu a komfort počas celej športovej aktivity. Priedušnosť a ochrana je zaistená vďaka perforovanej tkanine Rudy na prednej strane.
109,00 €
Ľahká a skladateľná vesta vyrobená zo Skin materiálu na prednej strane a so sieťovinou na zadnej strane. Použité materiály zaručujú trvanlivosť a skvelý výkon.
75,00 €
Ľahká a skladateľná vesta vyrobená zo Skin materiálu na prednej strane a so sieťovinou na zadnej strane. Použité materiály zaručujú trvanlivosť a skvelý výkon.
75,00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia