Doprava a termín dodania

 
 
 
  • info@cyklodresy.sk
  • 00421 33 202 35 02 (9:00 - 16:00)

 

 
 
 
Úvod > Doprava a termín dodania
 
 
 
Doprava a termín dodania


Doprava zadarmo

Pri každom nákupe nad 69 € doprava zadarmo. Platí pre všetky druhy dopravy.


Spôsob dodania

Kuriér GLS

Rýchle a komfortné doručenie balíka kuriérom má svoje výhody.

  • dopravca si s vami dohodne presný čas predania zásielky
  • doručí vám ju priamo do rúk - domov alebo do práce (v čase 9:00 - 16:00)
  • balíček dorazí spravidla nasledujúci pracovný deň po odoslaní zo skladu
  • na stránkach dopravcu môžete sledovať, kde sa balíček nachádza
  • zásielky sú poistené
  • Cena dopravy: 4 € ( pri nákupe nad 69 € ZADARMO)

 

Zásielkovňa | 150+ miest

Pre svoj balíček si môžete skočiť sami do niektorého z odberných miest - Zásielkovní. Je ich už viac ako 150 po celom Slovensku. Aj pri osobnom odbere doručenie trvá spravidla 1-2 pracovné dni. Skôr ako sa pre balíček vyberiete, počkajte si na SMS a e-mail s potvrdením, že je zásielka pripravená.
Cena dopravy: 4 € ( pri nákupe nad 69 € ZADARMO)

 

Doručenie do Českej republiky

Tovar zasielame len na území Slovenskej republiky. Pre zaslanie do Českej republiky odporúčame nakúpiť v našom sesterskom e- shope www.proficyklodresy.cz.Termín dodania

·         expresné doručenie

Tovar, ktorý je skladom (uvedený v kategórii SKLADOM a označený ikonou) je spravidla pripravený na expedíciu alebo k odberu do 1 - 2 pracovných dní od prijatia platby, resp. potvrdenia objednávky na dobierku. Ak objedná kupujúci v jednej objednávke viac výrobkov s rôznymi termínmi dodania, bude celá zákazka expedovaná naraz, tj. podľa najdlhšieho termínu dodania, resp. bude zákazník kontaktovaný prostredníctvom kontaktného centra a dohodne sa o možnosti rozdeliť objednávku na viacero častí.

·         štandardné doručenie

Tovar, ktorý nie je na sklade, je najčastejšie dodávaný do 2 - 3 týždňov pre hobby dresy a 4 – 8 dni pre profi dresy od prijatia platby, resp. potvrdenia objednávky na dobierku, ale môže to byť aj skôr. Presnejšie určenie predpokladaného termínu doručenia je uvedené v detaile každého výrobku. Kupujúci je vždy informovaný e-mailom, prípadne telefonicky o termíne a spôsobe expedície, prípadne bude vyzvaný k uskutočneniu osobného odberu, ak v rámci objednávky - časť poznámka požiada o túto možnosť. Ak objedná kupujúci v jednej objednávke viac výrobkov s rôznymi termínmi dodania, bude celá zákazka expedovaná naraz, tj. podľa najdlhšieho termínu dodania, resp. bude zákazník kontaktovaný prostredníctvom kontaktného centra a dohodne sa so zákazníkom o možnosti rozdeliť objednávku na viacero častí.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia