Termín a spôsob dodania

 
 
  • info@cyklodresy.sk
  • 0918 344 480
 
 
 
Úvod > Termín a spôsob dodania
 
 
 

Termíny dodania

·         expresné doručenie

Tovar, ktorý je skladom (uvedený v kategórii SKLADOM a označený ikonou) je spravidla pripravený na expedíciu alebo k odberu do 1 - 2 pracovných dní od prijatia platby, resp. potvrdenia objednávky na dobierku. Ak objedná kupujúci v jednej objednávke viac výrobkov s rôznymi termínmi dodania, bude celá zákazka expedovaná naraz, tj. podľa najdlhšieho termínu dodania, resp. bude zákazník kontaktovaný prostredníctvom kontaktného centra a dohodne sa o možnosti rozdeliť objednávku na viacero častí.

·         štandardné doručenie

Tovar, ktorý nie je na sklade, je najčastejšie dodávaný do 2 - 3 týždňov pre hobby dresy a 4 – 8 dni pre profi dresy od prijatia platby, resp. potvrdenia objednávky na dobierku, ale môže to byť aj skôr. Presnejšie určenie predpokladaného termínu doručenia je uvedené v detaile každého výrobku. Kupujúci je vždy informovaný e-mailom, prípadne telefonicky o termíne a spôsobe expedície, prípadne bude vyzvaný k uskutočneniu osobného odberu, ak v rámci objednávky - časť poznámka požiada o túto možnosť. Ak objedná kupujúci v jednej objednávke viac výrobkov s rôznymi termínmi dodania, bude celá zákazka expedovaná naraz, tj. podľa najdlhšieho termínu dodania, resp. bude zákazník kontaktovaný prostredníctvom kontaktného centra a dohodne sa so zákazníkom o možnosti rozdeliť objednávku na viacero častí.

 

Spôsob dodania

·         doručenie na adresu

Tovar bude doručený na adresu, ktorú kupujúci uviedol v objednávkovom formulári využitím služieb Kurierskej služby. 

Pri preberaní zásielky je kupujúci povinný skontrolovať prevzatý tovar a zistenú chybu bezodkladne nahlásiť predávajúcemu mailovou, alebo telefonickou formou.

S konečnou cenou objednávky vrátane všetkých poplatkov za dopravu tovaru je kupujúci oboznámený pri vyplňovaní objednávky ešte pred jej záväzným potvrdením a odoslaním.

 

·         môže za mňa prevziať zásielku iná osoba?

Áno. Zásielku môže prevziať ktokoľvek na uvedenej adrese, pokiaľ bude vedieť, že má zásielku očakávať. V prípade, že sa zmení počas procesu osoba, alebo adresa dodania, prosím kontaktujte naše kontaktné centrum.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia