Výmena / Vrátenie / Reklamácia

Pokiaľ ste si objednali tovar, ktorý Vám nesedí alebo nie je úplne podľa Vaších predstáv, radi Vám ho vymeníme za inú veľkosť alebo iný tovar. Umožníme Vám výmenu tovaru do 30 dní od prevzatia zásielky bez udania dôvodu.


Na výber máte dve možnosti výmeny tovaru:
 

1. Môžete prejsť postupom vrátenia - poslať nám produkty späť, my Vám za ne vrátime peniaze a zrealizovať novú objednávku.

Finančné prostriedky za vrátený tovar budú vrátené maximálne do 14 dní od prijatia tovaru do skladu.

Vyplňte prosím reklamačný formulár a pošlite spolu s výrobkom na adresu: GIRONE s.r.o., Za koníčkom 1/D, 902 01 Pezinok.

2. Môžete tovar vymeniť za inú veľkosť alebo iný model.

Vyplňte prosím výmenný formulár a priložte ho k tovaru ktorý chcete vymeniť.

Vymeniť tovar môžete vždy v celkovej cene za výrobok rovnakej alebo vyššej hodnoty než kúpna cena pôvodného výrobku. V prípade vyššej ceny výrobku uhradíte rozdiel v cene.

Náklady za odoslanie vymeneného produktu hradí zákazník.
 

UPOZORNENIE :

Tovar musí byť vrátený nepoužitý, v pôvodnom stave, so všetkými visačkami a originálnymi obalmi a vždy s vyplneným formulárom. Uschovajte si doklad o vrátení tovaru (napríklad podací lístok), pokiaľ Vám nepotvrdíme, že nám tovar prišiel späť.

Pokiaľ nie je vrátenie tovaru spôsobené chybou predajcu, náklady spojené s vrátením tovaru nesie spotrebiteľ. 

NIE STE SPOKOJNÍ S DORUČENÝM TOVAROM?

Každý kupujúci má právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru.

 

AKO POSTUPOVAŤ PRI VRÁTENÍ ALEBO REKLAMÁCII TOVARU:

  1. Tovar môžete vrátiť prostredníctvom pošty alebo kuriérskych spoločností, pošlite nám ho prosím doporučene na adresu: GIRONE s.r.o., Za koníčkom 3928/1D, 902 01 Pezinok
  2. Na našej stránke je sprístupnený návratový formulár. Vyplňte meno a priezvisko, číslo objednávky, dátum doručenia tovaru a číslo Vášho účtu vo formáte IBAN, na ktorý Vám pošleme peniaze späť do 14 pracovných dní od doručenia e-mailu o prijatí Vami vráteného tovaru. Nezabudnite nám prosím podpísať aj prehlásenie o odstúpení od zmluvy o nákupe tovaru (je uvedené priamo vo formulári).
  3. Pri reklamácii prosím uvádzajte aj dôvod reklamácie.
  4. Tovar musí byť vrátený nepoužitý, v pôvodnom stave, so všetkými visačkami a originálnymi obalmi a vždy s vyplneným formulárom. V opačnom prípade môžeme z vrátenej sumy zraziť takto vzniknutú škodu. Uschovajte si doklad o vrátení tovaru (napr. podací lístok), pokiaľ Vám nepotvrdíme, že nám tovar prišiel späť.
 
Upozornenie v prípade vrátenia tovaru v 14-dňovej zákonnej lehote: pokiaľ celková hodnota objednávky zákazníka po vrátení časti zakúpeného tovaru bude nižšia ako 89,00 € (čo je minimálna hodnota objednávky, kedy eshop garantuje doručenie zadarmo), budú zákazníkovi náklady na zvolený typ prepravcu dodatočne dofakturované. Ďakujeme za pochopenie.


Ďakujeme. V krátkom čase sa pokúsime veci napraviť tak, aby ste boli spokojní.