O nás

Značka Cyklodresy vznikla z vášne a potreby.
Z vášne k cyklistike a potreby vlastniť pro tímové dresy, ktoré v tej dobe neboli na trhu ľahko dostupné.

„Pamätám si svoj prvý dres Kelme Costa Blanc. Cesta k nemu bola na niekoľko etáp, ale oplatilo sa a dodnes patrí k mojim najobľúbenejším,“ prezradil nám Peter, zakladateľ značky Cyklodresy. Prvý dres predal tak trochu náhodou, keď s bratom testovali stránku.
„Bol to dres Milvar. Keď sa nám ozvala prvá záujemkyňa o kúpu dresu, bol som taký nervózny, že som sa zapotil viac ako na biku. Ale dopadlo to dobre, a tak sme začali naše sny realizovať naplno.“

Dnes je značka Cyklodresy medzinárodne pôsobiaca firma s jasnou ambíciou - prinášať na trh cyklistickým nadšencom a aktívnym ľuďom výber oblečenia a doplnkov špičkovej kvality v každej cenovej relácii.
Každý pravý fanúšik cyklistiky, ktorému neujde žiadna tour, by mal vlastniť originálny dres svojho pro tímu. Veľa bicyklovania vyžaduje aj veľa dresov. Preto vznikli aj kvalitné pro tímové dresy z radu replika za dostupnú cenu pre tých, ktorým jeden dres nestačí a originál si jednoducho chcú „šanovať“.

Značka Cyklodresy vám fandí!
Tešíme sa z každého z vás, kto brázdi cesty na biku v našich dresoch. Máme ambíciu prinášať na trh to, po čom vaše cyklistické srdce túži. Sledujte nás na našich sociálnych sieťach, kde pridávame okrem akcií a ponúk aj zaujímavé informácie z cyklistického sveta. Napíšte nám do správy, čo vám na trhu chýba, zdieľajte s nami vaše cyklo pocity. Pripravujeme pre vás množstvo noviniek a spoluprácu so zaujímavými a inšpirujúcimi ľuďmi. Roztočme to spolu na dvoch kolesách. Vieme, že jeden z najlepších pocitov z pohybu, je práve ten na bicykli.